Технології одягу Karrimor - функціональність перш за все !


Мембрана eVENT. eVENT – дихаюча водонепроникна мембрана нового типу. В мембрані eVENT не використовується PU покриття. Замість цього основа мембрани – спеціальний матеріал ePTFE (Polytetrafluoroethylene) – хімічно змінюється для надання йому властивостей відштовхувати жиромісткі поєднання. Завдяки цьому мембрана ніколи не забруднюється, і її пори завжди залишаються відкритими. Мільйони мікроскопічних пор не дають воді проникати всередину, при цьому випаровування вологи базується на безперешкодному виведенні її назовні, без конденсації всередині матеріала. Спроможність eVENT дихати - ефективна.


Мембрана Weathertite. Водонепроникна і дихаюча тканина, спеціально розроблена компанією Karrimor, і вперше представлена в 1948 році. Вона складається з багатошарової структури (ламінат) і має чудові експлуатаційні характеристики. Відбувається постійне удосконалення відповідно до технологічних досягнень.


Vibram. Конструкція підошви, розроблена спеціально для трекінгового взуття. Забезпечує надійне зчеплення з будь-яким грунтом. Має самовідчищающийся протектор. Є зони гальмування, зони відштовхування і зони сталості. Амортизуюча проміжна підошва з поліуретана підвищує комфорт. Додає стійкості по всьому периметру.


Thinsulate. Теплоізоляція Thinsulate базується на унікальних порожнистих мікроволокнах, в десять разів меньших у порівнянні з традиційними синтетичними матеріалами. Ці волокна ефективно наповнюються повітрям, відбивають вироблене тілом тепло і віддають в два рази більше теплової енергії, ніж інші ізоляційні матеріали такої самої товщини. Тонкі волокна забезпечують виключний комфорт. Вага: 200 г / кв.м

XRC Xtreme Rubber Compound. XRC Xtreme Rubber Compound інноваційна розробка компанії Karrimor, яка забезпечить високий рівень зчеплення підошвы з будь-якою поверхнею, в будь-яку погоду. Завдяки спеціальному складу, підошва не зазнає деформацій та змін у щільності, незалежно від температури

Frameflex. Frameflex- технологія середньої частини проміжної підошви, яка забезпечує стійкість, гнучкість і тривалу експлуатацію взуття. Frameflex використовує різні конструкції, матеріали, що відрізняються за товщиною і розмірам, щоб забезпечити ефективне функціонування взуття – як у чоловічих, так і у жіночих моделей.

2016-07-15 15:05:12
0
498

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Гарантії і згоден з вимогами